הטמעת תהליכי אוטומציה: התייעלות, חיסכון ושמירה על יתרון תחרותי

עכשיו במחיר של שנתיים לתקופה של 3 שנים!

למה לבחור ב-

Red Hat Ansible

תקופת הקורונה הוכיחה כי גמישות תפעולית היא מפתח לשמירה על חוסן עסקי.

חברה שרוצה להמשיך ולהתקיים חייבת לנצל את התקופה הזו לתהליכי התייעלות ולהיות ערוכה לפעילות בסביבה של סחר אלקטרוני בכל היבטים. הצורך ברציפות תפקודית בתקופה כזו מחייבים טכנולוגיה מתקדמת בתהליכי הייצור ותפעול יעיל ובקצרה - אוטומציה. האוטומציה פותחת את האפשרות להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות, ולמעשה מייעלת את העבודה בעזרת חיבור בין כל הפונקציות בחברה. באמצעות האוטומציה אפשר לקשר בין כל האלמנטים בחברה בצורה אוטומטית, מדויקת ומדידה.

תהליכי האוטומציה מיישמים טכנולוגיה שמתפתחת במהירות עצומה, ופותחים בפני כל התעשיות - לא רק תעשיית ההייטק - יכולות לאסוף, לאחסן ולנתח מידע במהירות עצומה. ומידע, כידוע, שווה הרבה מאוד כסף.

לאוטומציה יש יתרונות רבים בטווח הקצר והארוך: תועלותיה בתחום הפריון, צמצום בהוצאות כוח אדם, שימוש בנתונים להסקת מסקנות ואפילו חיסכון באנרגיה הן עצומות. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות שמתפתחות במהירות הולך וגובר וכבר עכשיו אפשר לדבר על "הדור הבא" של תהליכי האוטומציה - שימוש בחיישנים, בתוכנות ובסנסורים המספקים נתונים בתהליכים הדומים מאוד לבינה מלאכותית - באמצעותם ניתן לעבד, לנתח ולקבל החלטות בצורה הרבה יותר מדויקת, יעילה וחסכונית. למרות יתרונותיה הרבים, חברות רבות חוששות להיכנס לתהליכים של אוטומציה בגלל השינוי בצורת העבודה, ההשקעה הכספית והקושי במציאת הדרך הנכונה להתחיל בתהליך.

כאן אנחנו, אמת טכנולוגיות נכנסים לתמונה . כחברת אינטגרציה ותיקה מאוד בשוק התשתיות, וכשותף פרמייר מוביל של Red Hat, נשמח בעזרת צוות מהנדסים מנוסה ,להעניק לך את הלוווי המקצועי והתאמה מושלמת של התהליך לצורכי החברה שלך, לקצב שלה וליכולתה הכלכלית.

אם גם החברה שלך חוששת ממעבר לאוטומציה כדאי שנפגש

    Share: